Інтернет-агенція
«Біла Ворона»

Відмінна діджитал агенція
 
9

Років на ринку

373

Виконаних проектів

98%

Задоволених клієнтів

10270

Виконаних завдань

Навіщо ми тут

Ми ставимо перед собою три глобальні завдання
1
Клієнтам

Надати нашим клієнтам якісний продукт, послугу та сервіс. Наша робота полягає в тому, щоб у Вас був сучасний та зручний веб-сайт, який сприятиме створенню гарного іміджу вашої компанії та продукції, дозволить менше витрачати на рекламу та збільшить обсяги продажів та нових клієнтів.

Розробникам

Надати можливість талановитим, старанним та досвідченим розробникам адекватно заробляти в Україні, займаючись улюбленою справою, розвивати свої навички та отримувати нові знання у своїй сфері діяльності.

2
3
Менеджерам

Забезпечити менеджерам по роботі з клієнтами ідеальну платформу для заробітку на продажу якісного продукту та надання якісного сервісу нашим клієнтам. Створити команду успішних людей, які знають свою справу та задоволені своїми доходами — це наш найважливіший пріоритет!

Інтернет-агенція «Біла Ворона»

Читайте також

Цікаві пропозиції від Білої ворони

Разом ми зможемо зробити більше! Запрошуємо до співпраці веб-студії, дизайн-студії, фото-студії та бюро перекладів у всіх містах України.

Якщо Ви життєрадісна, талановита і цілеспрямована людина, будемо раді бачити Вас у нашій команді. Дивіться наші вакансії і відправляйте резюме.

YouTube тестирует новый способ, с помощью которого люди могут легко находить и покупать товары, представленные в видеороликах на его платформе

В январе 2020 года командой Prestashop была обнаружена уязвимость в PHPUnit, которую использует вредоносное ПО под названием XsamXadoo Bot. Проблема была исправлена ​​в PHPUnit 7.5.19 и 8.5.1. Но  предыдущие версии остаются уязвимыми, по крайней мере, при определенных конфигурациях сервера, и сейчас.

В марте этого года mobile-first индексация заработает для всех сайтов. Напоминаем, какие рекомендации дает Google, чтобы ваш сайт правильно индексировался и не потерял целевую аудиторию.

Структурированные данные на страницах товаров: чем полезны и как добавлять.