Створення інтернет магазину

Створення інтернет магазину

 

Найголовніше

При розробці інтернет-магазину необхідно забезпечити вирішення двох завдань:

Максимальна конверсія (продажі/трафік)

Ми працюємо над тим, щоб відношення кількості продажів до кількості відвідувачів вашого інтернет-магазину було якомога вище. Хорошим показником для нас є коефіцієнт конверсій 20%, що означає, що кожен 5-й відвідувач робить покупку. Це досягається високою швидкістю роботи сайту, продуманим юзабіліті, дизайном, а також залежить від якості трафіку, що залучається.

Мінімізація витрат на обслуговування

Ми намагаємося економити ваші гроші. Наш досвід і тісний контакт із замовником дозволяють приймати рішення, завдяки яким витрати на розвиток та підтримку інтернет-магазину знижуються в два-три рази. Така економія бюджету є найбільш розумною, оскільки знижує не тільки разові, але, в першу чергу, постійні витрати.

Як це зробити

і над чим працювати в першу чергу?

Бажаєте знати більше?

Хочете бути в темі розробки та просування e-commerce, тоді підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про важливі нюанси веб-розробки, дизайну, маркетингу, а головне як все це можна використовувати на вашому сайті.

3 основні фактори

Вибір платформи (e-commerce)

На ринку безліч систем, але правильний вибір забезпечить Вам: функціональність, зручність для відвідувачів та адміністраторів, швидку роботу сайту, надійність, безпеку та низьку вартість змісту та розвитку.

Дизайн, юзабіліті, функціонал і прямі руки розробників

Завдання дизайну — викликати потрібну емоцію та запам'ятатися, завдання юзабіліті — щоб у користувача не виникало питань, і він робив мінімум рухів тіла для виконання конверсії, завдання функціоналу — надати користувачеві максимум можливостей, щоб він захотів скористатися сайтом ще раз.

Цільовий трафік

Потрібно забезпечити потік відвідувачів сайту, які безпосередньо зацікавлені у ваших товарах. Точкою входу для таких відвідувачів мають бути цільові сторінки, які найбільше відповідають їхнім інтересам. Для цього потрібно на підставі складеного семантичного ядра правильно організувати структуру сайту, налаштувати рекламну кампанію, виконати пошукову оптимізацію та займатися SEO-просуванням.

Інтернет магазин

Наші клієнти

Відгуки про нас

Розробка сайту компанії HRT

Я вдячна студії за здатність знайти якісне рішення нашим часто-густо непростим і зовсім нетривіальним завданням. Для нас також важлива висока якість послуг, що надаються, і студія прагне максимально відповідати нашим вимогам. Хотілося б побажати студії подальшого розвитку, креативних ідей та нових звершень.

Наталья Сушко

Наталля Сушко

Компанія HR Technologies

HRT

За дуже короткий час ми порозумілися, і мій сайт був повністю готовий. Ми запровадили формулу за курсами, націнками для певних географічних зон. За важливими для мене запитами сайт потрапив у топ пошукових систем. Ціни цілком адекватні, я б навіть сказав так: те за що вони беруться і роблять добре, в ході роботи закривають купу нюансів безкоштовно, просто на совість! Резюмую – не дарма свій хліб їдять, роблять роботу добре, швидко та за адекватними цінами. Дякую Вам хлопці.

Сергей Псарёв

Сергій Псарєв

Інтернет магазин Lace up

Ще 2013-го замовили підтримку сайту, а потім редизайн. Новий дизайн дуже сподобався, і хоча йому зараз уже 5 років, сайт виглядає приємно та сучасно. Підтримкою користуємося досі. Всім задоволений :) все робиться оперативно та якісно та за цілком прийнятні гроші.

Ігор Романенко

Торгова марка «Народна лінза»

Наші гарантії

Що ми робимо, чого не роблять інші?

Правильний вибір

Ми розробляємо інтернет-магазини  вже більше 10 років. Якщо ви хочете працювати з надійним партнером, отримати сучасний сайт, його підтримку та просування, значить Ви знайшли те, що шукали!

Робимо як треба, а як не треба не робимо

Підтримка сайту після розробки

Ви можете звернутися до нас для безкоштовного вирішення проблем з вашим сайтом або за встановленням додаткових можливостей

Командна робота з контролем процесу

Над одним інтернет-магазином працює 4 людини: дизайнер, верстальник і програміст під управлінням менеджера проекту

Фінансова відповідальність за дотримання термінів

За виконання термінів ми відповідаємо фінансово, що підтверджується окремим пунктом договору.

Адаптивний дизайн

Три кроки до вашого інтернет-магазину

Щоб отримати професійний інтернет-магазин, Вам достатньо приділити всього 95 хвилин!

1-й крок 1 хвилина

Заповніть та надішліть попередню заявку

2-й крок 4 хвилини

Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження заявки

3-й крок 90 хвилин

Детально обговорюємо проект, пишемо техзавдання, затверджуємо бюджет, підписуємо договір.

Готово! = 95 хвилин

Ми розпочинаємо розробку вашого сайту.

Залишіть заявку

Ми розглянемо завдання і зв'яжемося з Вами протягом 24 годин
  - обязательные поля
Створення інтернет магазину

Читайте також

Цікаві пропозиції від Білої ворони

Як ми просуваємо сайти наших клієнтів у ТОП-10, ТОП-5 та ТОП-3. При комплексному просуванні за висококонкурентними запитами основну увагу потрібно приділяти...

90% компаній, які скористалися нашою підтримкою, досі залишаються з нами. Впевненість та Спокій...

Независимый анализ на предмет наличия технических ошибок, SEO-оптимизации, функционала и дизайна сайта. Отчет включает инструкции по исправлению и рекомендации по улучшению.

Наша ведуча послуга — розробка сайтів з якими наші клієнти зможуть успішно вести свій бізнес і надавати вже своїм клієнтам надійний і зручний сервіс. Дізнайтеся, що цінують наші клієнти, як ми працюємо, і чому сайт вашого підприємства слід розробляти саме з нами.