Підтримка сайту

Підтримка сайту

 

3 головні переваги

або три причини скористатися нашою підтримкою сайту

Ви виграєте час

У вас та ваших співробітників з'являється більше часу, щоб займатися своїми основними справами. Всю рутинну, технічну роботу з обслуговування веб-сайту виконаємо ми, причому на порядок швидше та якісніше.

Ви виграєте в якості

Досить часто роботу з сайтом покладають на співробітників, які слабо знайомі з цими завданнями, а то й зовсім далекі від них: системний адміністратор, секретарі, менеджери з продажу... Насправді виявляється, що для повноцінної роботи з сайтом потрібні глибші знання веб-технологій, у тому числі мов розмітки та програмування, протоколів зв'язку, налаштувань хостингу, доменних імен.

Ви заощаджуєте кошти

Оскільки Ви користуєтеся нашими послугами, замість того щоб наймати в штат програміста, дизайнера, контент-менеджера, IT-консультанта, інтернет-маркетолога, Ви заощаджуєте колосальні суми, витрачаючи (увага!) від 3 до 15 разів менше грошей.

Тарифні плани

Чим вище рівень пакету послуг, тим він вигідніший для Вас

Як обрати

Якщо Ви не знаєте, який тарифний план вибрати, надішліть заявку на будь-який тарифний план і проконсультуйтеся з менеджером. Він розповість про переваги кожного плану і допоможе Вам вибрати найбільш відповідний вашим вимогам.

Для замовлення підтримки сайту залишилось виконати 3 кроки

Замовте професійну підтримку сайту за 35 хвилин

1-й крок 1 хвилина

Заповніть та надішліть попередню заявку

2-й крок 4 хвилини

Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження заявки

3-й крок 30 хвилин

Підпишіть договір і сплатіть рахунок

Готово! = 35 хвилин

Надсилайте завдання, насолоджуйтесь життям )

Крок 1: Залишіть заявку

Заповніть форму та отримайте знижку по промо-коду: 00000
  - обязательные поля

Поширені запитання

Не знайшли відповідь на своє запитання?
Телефонуйте: +38 (096) 110-60-80
З якими движками ви працюєте? Що, якщо мій сайт створено на базі студійної CMS?

Ми працюємо з більшістю популярних CMS, написаних мовою PHP. Дивіться повний перелік:

 

Чи не знайшли у списку свою CMS? Тоді надішліть нам запит через форму зворотного зв'язку, вкажіть адресу сайту та назву движка. Протягом 24 годин ми визначимо, чи зможемо забезпечити підтримку для вашого сайту та зв'яжемося з вами.

Як відбувається взаємодія зі службою підтримки.

Спілкування відбувається у спеціалізованій системі підтримки IT-проектів Jira ServiceDesk. Ваші співробітники відправляють завдання (тікети) зі свого кабінету на нашому порталі підтримки або на e-mail. Всі завдання ставляться в чергу і виконуються в міру встановленої вами терміновості та бажаної дати рішення. Коли один із наших фахівців починає або завершує роботу над вашим завданням, ви отримуєте сповіщення електронною поштою. Ваші співробітники бачать завдання, створені їх колегами і так само можуть брати участь в обговоренні. Таким чином жодне завдання не загубиться, а в роботі над проектом може брати участь вся ваша команда. Критичні питання також обговорюються телефону.

Чи працюєте ви на виїзді? Нам потрібна людина, яка могла б під'їхати до нас в офіс і наповнити сайт під нашим керівництвом.

Ні, ми не працюємо на виїзді.

Чи можете ви написати тексти для заповнення нашого сайту.

Ні, ми не пишемо тексти, ми розміщуємо виключно наданий вами матеріал, а так само оформляємо його відповідно до стилю сайту, стежимо за дотриманням інтервалів, відступів, розмірів і типів шрифту, коректної роботи посилань і кнопок, модулів і плагінів, що працюють на сайті.

Чи зможете ви зробити кілька банерів та розмістити на нашому сайті?

Так, наші дизайнери до ваших послуг. Послуги з дизайну надаються в рамках включених годин по веб-розробці. Опишіть у задачі, що ви хочете відобразити на банері, який текст, на якій сторінці повинен бути розміщений і куди повинен вести відвідувачів.

Ми хочемо додати на сайт кілька нових модулів, поправити дещо в дизайні. Чи можете ви це зробити, якщо ми на "Базовому" тарифному плані?

Так, звичайно, ці роботи виконуються в будь-якому тарифному плані. Зверніть увагу на те, що для тарифу "Базовий" немає включених годин веб-розробки, тому дані роботи будуть виконуватися за вартістю відповідною ціною години понад увімкнений обсяг. При надходженні завдання ми оцінимо обсяг робіт, щоб Ви могли планувати бюджет.

Наш сайт не працює, що робити?

Якщо ваш сайт знаходиться у нас на підтримці і Ви помітили, що він не працює, то, швидше за все, ми вже вирішуємо проблему, або приступимо до вирішення протягом 5 хвилин, коли система моніторингу повідомить нам про проблему. Також, у разі наявності проблем у роботі сайту, що виникли з нашої вини, Ви отримуєте компенсацію.

Що якщо у мене кілька сайтів?

Ви можете укласти договори по кожному сайту окремо на різні тарифні плани, при цьому вартість годин роботи понад обсяг тарифного плану буде відповідати мінімальній вартості години в обраних Вами тарифних планах.

Підтримка сайту

Читайте також

Цікаві пропозиції від Білої ворони

Як ми просуваємо сайти наших клієнтів у ТОП-10, ТОП-5 та ТОП-3. При комплексному просуванні за висококонкурентними запитами основну увагу потрібно приділяти...

Независимый анализ на предмет наличия технических ошибок, SEO-оптимизации, функционала и дизайна сайта. Отчет включает инструкции по исправлению и рекомендации по улучшению.

Наша ведуча послуга — розробка сайтів з якими наші клієнти зможуть успішно вести свій бізнес і надавати вже своїм клієнтам надійний і зручний сервіс. Дізнайтеся, що цінують наші клієнти, як ми працюємо, і чому сайт вашого підприємства слід розробляти саме з нами.

С 16 июля 2022 года украинские сайты обязаны иметь украинскую версию.